Paskutinės Naujienos

Šeryklų kameros

Šernų Šėrykla Ispanijoje

Šios transliacijos kameros randasi Pla de Corrals, Valencia, Ispanija pakraštyje. Dienos metu šios HD (High Definition - Aukštos Raiškos) kameros transliuoja laukinių paukščių maudynes ir matinimasi prie vandens duburio. Naktį transliacija keičiama į tiesioginę Iberijos laukinių šernų, lapių ir kartais laukinių kačių stebėjimo vietą.

Vieta jūsų reklamai islendantis langas

 Vieta jūsų reklamai

 

 

 

 

 

PLOTIS: 290px
ILGIS: sutartinis

 

 

 

Rodyti kameras
 Martyno Vidzbelio/„Scanpix“ nuotr. / Medžiotojo ginklas

Premjeras Saulius Skvernelis siūlo, kad būtų viešinami medžioklės lapai, tai, jo nuomone, leistų žinoti, su kuo medžioja politikai ir būtų naudinga didinant skaidrumą valstybės valdyme.

Labai būtų sveika matyti ir tai galbūt prisidėtų prie šio pomėgio tam tikro reabilitavimo – tie patys medžioklės lapai, jei jie būtų viešai skelbiami, tiesiog matytų, kas su kuo ir ką medžioja ir kas galiausiai susimoka už tą medžioklę“, – žurnalistams trečiadienį sakė premjeras.

 

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) trečiadienį konstatavo, kad Aplinkos ministerijos kancleris Robertas Klovas, priimdamas sprendimus atrenkant ir skiriant į Gamtos apsaugos ir miškų departamento direktoriaus pareigas savo medžioklės bičiulį Donatą Dudutį supainiojo interesus. VTEK medžiaga rodo, kad tik prasidėjus konkursui R.Klovas dvi dienas medžiojo su D.Dudučiu, jie priklausė vienam medžioklės klubui.

S.Skvernelis sako, kad VTEK konstatavus, jog yra pažeista etika, kancleris turėtų priimti sprendimą trauktis iš pareigų, jei jis to nedarys, sprendimą turėtų priimti ministras Kęstutis Navickas. Pats R.Klovas yra apsisprendęs pareigas palikti rugsėjį.

„Jei sutarta su ministru, jei tai yra šalių sutarimas, rugsėjis labai greitai bus“, – taip sprendimą įvertino S.Skvernelis.

Ministras pirmininkas sakė, kad ir pats Gamtos apsaugos ir miškų departamento direktoriaus konkursas „kelia tam tikrų abejonių“, todėl dėl D.Dudučio buvimo pareigose taip pat turėtų apsispręsti K.Navickas, jei bus nustatyta, kad dėl medžioklės šis „galėjo gauti kažkokių privalumų ar prioritetų“ prieš kitus konkurso dalyvius.

„Dėl konkurso – teisės aktai nenumato galimybių naujo (konkurso) skelbti, bet turi įvertinti tą situaciją ir pats konkurso laimėtojas, ir aplinkos ministras“, – pabrėžė Vyriausybės vadovas.

S.Skvernelis taip pat teigė, kad medžioklė yra teisėtas hobis, tačiau pripažino, jog jis yra tapęs „simboliu, kur yra sprendžiami klausimai nešvariai, neskaidriai“.

„Bet lygiai tą patį galima, jei nori (...) ir žvejyboje spręstį“, – sakė jis.

 

https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/premjeras-siulo-viesinti-bureliu-medziokles-lapus-56-822364

Apklausos

 

 

Marguva

 
 

Mūsų Draugai

Kibirkšties medžiotojų būrelis

http://www.ginklai.net

http://www.skalikas.lt

   Oksalis
 128x48  suduvos_medziotoju_sajunga
 Army shop