Renginiai, Seminarai

Šeryklų kameros

Šernų Šėrykla Ispanijoje

Šios transliacijos kameros randasi Pla de Corrals, Valencia, Ispanija pakraštyje. Dienos metu šios HD (High Definition - Aukštos Raiškos) kameros transliuoja laukinių paukščių maudynes ir matinimasi prie vandens duburio. Naktį transliacija keičiama į tiesioginę Iberijos laukinių šernų, lapių ir kartais laukinių kačių stebėjimo vietą.

Vieta jūsų reklamai islendantis langas

 Vieta jūsų reklamai

 

 

 

 

 

PLOTIS: 290px
ILGIS: sutartinis

 

 

 

Rodyti kameras

 

Atviros medžioklinio kombinuoto šaudymo varžybos

Medziokle.info taurei laimėti

2017-10-08

 

 

2017-10-08 diena 8:30val. Jugalinas, Kruonio sen., Kaišiadorių r. sav. esančioje šaudykloje, vyks medžioklinio šaudymo varžybos Medziokle.info taurei laimėti. Dalyvauti gali visi turintys galiojančius leidimus laikyti nešioti graižtvinį bei lygiavamzdį šautuvą ir sumokėję 30 eurų mokestį. Mokestį pervesdami į VŠĮ "MEDĖJŲ BROLIJA"

Sąskaitos nr. LT477044060007932591. Mokėjime paskirtyje įrašyti „varžybų dalyvio mokestis“.

( Medziokle.info virtualaus klubo nariams 20 eurų ).

Registruotis varžybose prašome iki 2017 spalio mėn. 05d.  el. paštu  HYPERLINK "mailto:Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį." Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Mokant varžybų diena, mokestis 40eur.

Varžybų starto protokolas bus paskelbtas 2017.10.07 diena  HYPERLINK "http://www.medziokle.info" www.medziokle.info tinklapyje.

 

Šaudyklos koordinatės:

512916, 6064460 (LKS)

54.716352, 24.200459 (WGS)

54° 42' 58.87", 24° 12' 1.65" (WGS)

 

Nuoroda žemėlapyje:

http://www.maps.lt/map/?lang=lt#obj=512916;6064461;Pa%C5%BEym%C4%97tas%20ta%C5%A1kas;&xy=512992,6064466&z=1000&lrs=orthophoto,hybrid_overlay,vector_2_5d,stops,zebra

 

Dalyvių registracija varžybų dieną 8:00-8:30

 

Varžybų pradžia:  8:45

 

 

Varžybų rungtys:

 

Šaudymo ciklą sudaro trys rungtys aprašytos 1, 2, varžybų nuostatuose.

 

1. Šaudymas graižtviniu šautuvu iš 70m į bėgantį briedį šaudant be atramos, į taikinį šaunami 11 šūvių įskaitant 10 geriausių į varžybų protokolą, taikinys po pirmo prašymo paleisti ne bus stabdomas, „nubėgęs“ į vieną puse po 5s automatiškai bus paleidžiamas atgal, šaulys turi spėti persitaisyti ir atlikti tinkamą šūvį, šūviai atlikti į šerną esantį už uždangos nebus įskaitomi, šoviniai gali būti iš anksto sudėti į dėtuve +1 vamzdyje. Šautuvas privalo būti be diržo, visi kt. medžioklėje leidžiami naudoti ginklo priedai leidžiami, atlikus rungtį taikinys stabdomas, teisėjas keičia taikinį tuo tarpu ruošiasi sekantis šaulys ir laukia su neužtaisytų šautuvu kol teisėjęs leis pradėti šaudymą.

 

2. Šaudymas lygiavamzdžiu šautuvu į bėgantį šerną iš 25m šaudant be atramos, šaunama 11 šūvių įskaitant 10 geriausių į varžybų protokolą , šernas po pirmo prašymo paleisti ne bus stabdomas, „nubėgęs“ į vieną puse po 5s automatiškai bus paleidžiamas atgal, šaulys turi spėti persitaisyti ir atlikti tinkamą šūvį, šūviai atlikti į šerną esantį už uždangos nebus įskaitomi, šoviniai gali būti iš anksto sudėti į abu vamzdžius, jeigu lygiavamzdis yra pusautomatis, galima turėti +1 šovinį vamzdyje. Šautuvas privalo būti be diržo, visi kt. medžioklėje leidžiami naudoti ginklo priedai leidžiami, atlikus rungtį šernas stabdomas ,teisėjas keičia taikinį tuo tarpu ruošiasi sekantis šaulys ir laukia su neužtaisytų šautuvu kol teisėjęs leis pradėti šaudymą.

Šaudymas lygiavamzdžiu šautuvu kulkomis į lėkštutes

Rungties laikas 3min, Šaudoma iš 40m, šūvių kiekis neribojamas, šaudoma į 1 mini dydžio lėkštute –20 taškų ir 3 standartinio tipo lėkštutes, vertinamas po 10 taškų viso 50 taškų. Taškai neskiriami rungčiai pasibaigus už likusias kabėti sveikas lėkštutes . Papildomoje rungtyje gali dalyvauti visi norintys prieš tai pabaigę pirmas dvi rungtis, papildomas rungties mokestis 3eur, renkamas vietoje iš norinčių dalyvauti rungtyje, visa surinkta suma atitenka rungties nugalėtojui, nugalėtojas tampa šaulys surinkęs daugiausiai taškų, jeigu taškų surenka keli šauliai vienoda suma, šaudoma dar karta tiek pat lėkštučių bet sumažinant laika 1 min, ir t.t kol bus išaiškintas nugalėtojas.

 

Rezultatų skaičiavimas

 

Jei yra kliudyta linija skirianti taškus – užskaitomas didesnis rezultatas

Jei  taikinyje yra daugiau nei 11 šūvių – minusuojami didžiausi taškai..

Laimi dalyvis surinkęs daugiausia taškų, susumavus 2 rungčių rezultatus.

Jei šauliai surinko vienodai taškų , bus peršaudoma rungtis ,,bėgantis šernas” šauliams šaunant po 5 šūvius iš 45m.

Komandinė įskaita, komanda sudaro ne mažiau 3 šaulių ir ne daugiau 5, komandinei įskaitai imami 3 geriausi komandos narių rezultatai, komandinė įskaita bus jeigu į varžybas užsiregistruos ne mažiau 7 komandų

 

Bendros taisykles:

 

Standartiniai graižtviniai ginklai turi atitikti šalies įstatymų keliamus reikalavimus, ginklų kalibrai ir svoriai neribojami, varžybų metu naudojamos tik kulkos.

Optinių taikiklių, naudojimas yra neribojamas.

Šaudymas ne į taikinius yra griežtai draudžiamas. 

Šaudymo metu užstrigus ar sugedus ginklui, šaulys turi likti šaudymo vietoje, ginklą laikydamas nukreiptą į ugnies liniją, jo neatidarinėti ar kitaip bandyti vietoje pašalinti gedimą.

Viršijantys leistina alkoholio normą dalyviai gali būti diskvalifikuojami

Visi šaunamieji ginklai, net neužtaisyti turi būti atidžiai prižiūrimi šaulio, nešiojami dėkluose. Kai šaulys nesinaudoja ginklu, jis turi būti padėtas dėkle ar panašioje saugioje vietoje. Kitų šaulių ginklai negali būti liečiami be savininko leidimo. Bet koks šaulio bandymas naudoti užtaisytą ginklą prieš komandą „šauti“ ir po komandos „nutraukti šaudymą“ gali baigtis įspėjimu arba šaulio pašalinimu iš varžybų. Jei šaudymas dėl kokių nors priežasčių būtų sustabdytas, ginklas iškart turi būti atidaromas ir neužtaisomas pakartotinai be teisėjo leidimo.

Jeigu šaunama po laiko - minusuojami didžiausi taškai.

Šaudymo rezultatai paskelbiami teisėjų, šalia taikinio.

Teisėjai atsakingi už komandų „šauti“, „nutraukti ugnį“, „išimti šovinius“ paskelbimą, kad šaudymas vyktų sklandžiai. Teisėjai taip pat turi žiūrėti, kad ginklai būtų laikomi bei nešiojami tinkamai, be pavojaus aplinkiniams.

 

 

I vieta – Medalis, diplomas, žvėrių stebėjimo kamera ,LED prožektorius, ND30 lazerinis prožektorius, atminimo dovana

II vieta – Medalis, diplomas,žvėrių stebėjimo kamera , ND30 lazerinis prožektorius , atminimo dovana

III vieta – Medalis, diplomas, žvėrių stebėjimo kamera, LED prožektorius, atminimo dovana

Komanda nugalėtoja – visi komandos nariai galingais LED prožektoriais dėvimais ant galvos

 

Loterijos būdų viena MMS siuntimo funkcija turinti kamera bus padovanota vienam iš varžybų dalyvių, loterijoje dalyvauja tik iš anksto užsiregistravę varžybų dalyviai, išankstinė registracija įsigalioja tik gavus varžybų dalyvio mokestį.

 

Organizatorius pasilieka teise be atskiro įspėjimo keisti varžybų datą, bei nuostatus.

Po varžybų bus galima pasitreniruoti „bėgantį šerną*“

 

Tik registruoti nariai gali rašyti komentarus.

Apklausos

 

 

Marguva

 
 

Mūsų Draugai

Kibirkšties medžiotojų būrelis

http://www.ginklai.net

http://www.skalikas.lt

   Oksalis
 128x48  suduvos_medziotoju_sajunga
 Army shop