Renginiai, Seminarai
Подробнее на сайте: https://leadingnews.ruhttps://ultimnews.ruhttps://priornews.ruhttps://automobyle.ruhttps://flarenews.ruhttps://holdnews.ruhttps://news101.ruhttps://estascredit.ruhttps://hotsnews.ru https://prime-pc.ru
https://newsexplore.ru https://maincredit.ru
https://newshead.ruhttps://topallnews.ruhttps://pc-room.ru

Šeryklų kameros

Šernų Šėrykla Ispanijoje

Šios transliacijos kameros randasi Pla de Corrals, Valencia, Ispanija pakraštyje. Dienos metu šios HD (High Definition - Aukštos Raiškos) kameros transliuoja laukinių paukščių maudynes ir matinimasi prie vandens duburio. Naktį transliacija keičiama į tiesioginę Iberijos laukinių šernų, lapių ir kartais laukinių kačių stebėjimo vietą.

Vieta jūsų reklamai islendantis langas

 Vieta jūsų reklamai

 

 

 

 

 

PLOTIS: 290px
ILGIS: sutartinis

 

 

 

Rodyti kameras

Gerbiami kolegos,

š.m. liepos 14 d. (penktadienį) Žagarės dvare vyks atviras Lietuvos elnių kvieslių čempionatas, kuriame rungsis dalyviai iš Vokietijos, Slovakijos, Baltarusijos, Estijos, Latvijos, na ir žinoma, Lietuvos. Renginį organizuoja Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugija, LMŽD Joniškio skyrius ir Žagarės regioninio parko direkcija.

Prašome Jūsų paieškoti talentų tarp savo medžiotojų, kurie norėtų ir galėtų sudalyvauti tokiame renginyje. Dalyvavimas nemokamas, o prizai - puikūs!

Dalyviai bus apgyvendinami pačiame Žagarės dvare. Numatomas atvykimas – liepos  13 d., ketvirtadienį vakare, išvykimas – liepos 15 d., šeštadienį ryte. Dalyviams šiuo laikotarpiu maitinimas nemokamas.

Čempionatas vyks garsiojo Žagarės Vyšnių festivalio metu, tad norintiems sudalyvauti ir pamatyti visą šventinį šurmulį yra galimybė dvare pasilikti ir ilgiau už savas lėšas.

 

Dėl čempionato organizavimo tvarkos kreiptis į Daivarą Rybakovą, tel. 8-655-31557, el. paštas daivarasrybakovas@gmail.com . Bendra renginio informacija tel. 8-655-53222 (Eugenijus Tijušas).Apie ketinimus dalyvauti čempionate prašome informuoti organizatorius iki š.m. liepos 7 d. aukščiau nurodytais kontaktais.

Priedas – čempionato taisyklės.

Tik registruoti nariai gali rašyti komentarus.

Apklausos

 

 

Marguva

 
 

Mūsų Draugai

Kibirkšties medžiotojų būrelis

http://www.ginklai.net

http://www.skalikas.lt

   Oksalis
 128x48  suduvos_medziotoju_sajunga
 Army shop