Aplinkosauga

Šeryklų kameros

Šernų Šėrykla Ispanijoje

Šios transliacijos kameros randasi Pla de Corrals, Valencia, Ispanija pakraštyje. Dienos metu šios HD (High Definition - Aukštos Raiškos) kameros transliuoja laukinių paukščių maudynes ir matinimasi prie vandens duburio. Naktį transliacija keičiama į tiesioginę Iberijos laukinių šernų, lapių ir kartais laukinių kačių stebėjimo vietą.

Vieta jūsų reklamai islendantis langas

 Vieta jūsų reklamai

 

 

 

 

 

PLOTIS: 290px
ILGIS: sutartinis

 

 

 

Rodyti kameras
 Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento nuotr. / Sulaikyti įkalčiai

Pakruojo rajone sulaikytas „Glebavos“ medžiotojų klubo pirmininkas. Jo automobilyje, be medžioklinio šautuvo, pareigūnai dar rado garso slopintuvą ir naktinio matymo taikiklį. Taip pat rastas netinkamai užpildytas medžioklės lapas. Vyrui surašytas protokolas, o medžiaga dėl Lietuvos Respublikos ginklų ir šaudmenų kontrolės įstatymo pažeidimo perduota policijai.

 

Antradienį, apie 22 valandą, Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnai Pakruojo rajone, kelyje Žeimelis–Noreikiai, prie Glebavos miško, patikrinimui sustabdė automobilį „Mercedes Benz“.

Ant automobilio galinės sėdynės buvo rastas, į neužsegtą dėklą įdėtas medžioklinis šautuvas, o po vairuotojo sėdyne paslėptas naktinio matymo taikiklis su lazeriu ir garso slopintuvas.

Automobiliu važiavęs R.B. (1968 m.) prisistatė esantis medžiotojų klubo „Glebavas“ pirmininkas ir bandė pareigūnus įtikinti, kad šie ginklo priedai yra teisėti. Pasieniečiai šia versija nepatikėjo ir apie radinį pranešė Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento pareigūnams (ŠRAAD). Oficialioje informacijoje nurodoma, jog medžiotojų klubo „Glebava“ pirmininkas yra ūkininkas Rimantas Stasys Bulis.

ŠRAAD Pakruojo rajono agentūros ir gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai nedelsdami atvyko į įvykio vietą. Apžiūrėjus radinius buvo konstatuota, kad tai draudžiami medžioklės įrankiai. R.B. pareigūnams paaiškino, kad buvo medžioklėje, tačiau kategoriškai neigė naudojęs draudžiamus ginklo priedus. Medžioklėje žvėrių sumedžiota nebuvo.

Tikrinant vykusios medžioklės dokumentus buvo nustatytas medžioklės taisyklių pažeidimas. Pateiktame medžiokles lape buvo įrašas apie ankščiau sumedžiotą šerną, tačiau į lapą nebuvo įrašyta nei sumedžioto gyvūno lytis, nei amžius. R.B. surašytas protokolas (ANK 290 str. 1 d.) ir skirta nuobauda.

Iš būrelio pirmininko R.B. paimtas naktinio matymo taikiklis su lazeriu ir laikikliu bei medžioklinio ginklo garso slopintuvas, jie perduoti Šiaulių apskrities VPK Pakruojo rajono policijos pareigūnams. Šie ir spręs, ar dėl Lietuvos Respublikos ginklų ir šaudmenų kontrolės įstatymo pažeidimo pradėti ikiteisminį tyrimą ir kokią nuobaudą medžiotojui paskirti, praneša ŠRAAD.

 

Apklausos

 

 

Marguva

 
 

Mūsų Draugai

Kibirkšties medžiotojų būrelis

http://www.ginklai.net

http://www.skalikas.lt

   Oksalis
 128x48  suduvos_medziotoju_sajunga
 Army shop