Apie mus, kontaktai
Подробнее на сайте: https://leostroi.ru
https://leorealty.ruhttps://houseleux.ru https://ducauto.ru https://comphitech.ru https://qualcomp.ru https://houserich.ruhttps://queauto.ruhttps://teocreditus.ruhttps://computertip.ruhttps://holdcomputer.ru http://miratalk.com/
https://sedoauto.ruhttps://boldomstroi.ruhttps://elcomputer.ru

Šeryklų kameros

Šernų Šėrykla Ispanijoje

Šios transliacijos kameros randasi Pla de Corrals, Valencia, Ispanija pakraštyje. Dienos metu šios HD (High Definition - Aukštos Raiškos) kameros transliuoja laukinių paukščių maudynes ir matinimasi prie vandens duburio. Naktį transliacija keičiama į tiesioginę Iberijos laukinių šernų, lapių ir kartais laukinių kačių stebėjimo vietą.

Vieta jūsų reklamai islendantis langas

 Vieta jūsų reklamai

 

 

 

 

 

PLOTIS: 290px
ILGIS: sutartinis

 

 

 

Rodyti kameras

Tinklapis www.medziokle.info buvo įkurtas 2008 liepos 25 d. Šis tinklapis yra orientuotas į Lietuvos medžiotojus. Mes norime suteikti galimybę laisvai bendrauti tarpusavyje, dalintis medžioklės įspūdžiais. Stengsimės pateikti kuo daugiau naudingos informacijos, video medžiagos.

2011-03-30 Tinklapio administracija pasikeitė. Su nauju ryžtu ir užsidegimu ketiname siekti tapti populiariausiu ir informatyviausiu, medžiotojus vienijančiu tinklapiu, organizuoti bendras mūsų tinklapio narių medžiokles ar tiesiog susibūrimus laisvalaikio praleidimui. Pažadame rengti tradicines medžioklinio šaudymo varžybas, nepamiršti ir toliau vygdyti jums idomių naujienų bei straipsnių talpinimą mūsų tinklapyje.

Tikiuosi rasite reikiamos informacijos bei aktyviai dalyvausite tinklapio gyvenime. Visada stengsimės atsižvelgti į Jūsų pageidavimus. Norime, kad lankymasis šiame tinklalapyje būtų Jums naudingas, norima informacija surandama lengvai ir greitai, o bendras laikas praleistas su kolegomis - ilgai neužmirštamas.

Turite įdėjų ar pasiūlymų? Susisiekite su mumis.


Email: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Administratorius

 

Tik registruoti nariai gali rašyti komentarus.

Apklausos

 

 

Marguva

 
 

Mūsų Draugai

Kibirkšties medžiotojų būrelis

http://www.ginklai.net

http://www.skalikas.lt

   Oksalis
 128x48  suduvos_medziotoju_sajunga
 Army shop